Тренування у Грузії стартують в неділю, 3 вересня.

У неділю, 3 вересня, у Грузії стартують багатонаціональні військові навчання Північноатлантичного альянсу Agile Spirit 2017.

Про це повідомили в ВМС ЗСУ.

У грузинський порт Поті, згідно з повідомленням в Міноборони Грузії, вже прибули американські танки Abrams 1 та бронетранспортери LAV, які залізничним сполученням мають доставити на військовий полігон. Метою навчань є досягнення готовності до участі в спільних операціях у складі сил швидкого реагування НАТО. У програмі візьмуть участь військові з Болгарії, Латвії, Румунії та Вірменії.

Група морських піхотинців і літак морської авіації ВМС ЗС України у Грузії беруть участь у багатонаціональному навчанні...

Опубліковано ВМС ЗС України 3 вересня 2017 р.

Крім того, у цих навчаннях візьмуть участь група морських піхотинців і літак морської авіації Військово-морських сил Збройних сил України.

"Група військовослужбовців бригади морської піхоти і літак бригади морської авіації Військово-морських сил Збройних Сил України візьмуть участь у багатонаціональних військових навчаннях Agile Spirit 2017, які починаються сьогодні, 3 вересня, на полігоні Орфоло (Грузія)", – йдеться в повідомленні ВМС ЗСУ в соцмережі Facebook.

Навчання триватимуть до 11 вересня.

Нагадаємо, незабаром на території Росії та Білорусі стартують навчання "Захід-2017". Вони триватимуть від 14 до 20 вересня. Росія заявила, що участь у тренуваннях візьмуть 13 тисяч військових, однак на Заході цим підрахункам не довіряють, вважаючи, що участь у ньому візьмуть близько 100 тисяч. Також у НАТО стурбовані тим, що ці навчання не є прозорими, на них не пропускають представників ЗМІ.

Залиште свій коментар