Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка стверджує, що втратила руку через роботу на пральні у Польщі

За словами постраждалої, власник заборонив розрізати машинку заради її порятунку.

Лучанка Альона Романенко стверджує, що на заробітках у Польщі втратила руку через нещасний випадок на роботі - у пральні в Любоні біля міста Познань.

Про це 9 січня повідомило видання Волинь 24.

"Та машина, на якій я працювала, дуже часто ламалася. То вона взагалі цілий день не працювала, тільки на вечір. Так часто машина ламалася, що нас перекидали з однієї машини на іншу. 15 грудня я приступила до роботи о 10 ранку. Моя робота заключається в тому, щоб причіплювати простирадла, щось таке. Щоб так щось забирати, то я не мала цього робити. Інструктаж мені ніхто не проводив по тій машині. Але згодом одна жінка почала говорити, що треба виймати, якщо там буде якась "бомба" чи вузол на простирадлі", - розповіла про умови роботи жінка.

За її словами, вона збиралася прибрати вузол і її руку втягнуло до пралки.

"Я кричала дуже голосно. Підбігла через деякий час дівчинка, з якою я працювала. Приїхала швидка (через 10-15 хвилин), почали мені відразу колоти обезболювальні, але вони не допомагали. Біль був просто жахливий. І коли рятувальники хотіли різати машину, власник пральні сказав, що цього категорично не можна робити. А рятувальники сказали, як можна цю людину (Альону, - Ред.) врятувати?" - розповіла українка.

Майже годину, за її словами, довелося чекати на майстрів, які мали розкрутити машину.

"Моя рука була годину там. До мене підбігли полячка та двоє українок, тримали мене [...]Привезли мене в лікарню, підготували до операції... Пройшла операція одна, друга. Має бути ще одна.", - розповіла Романенко.

Вона додала, що у лікарні їй допомагають: "Приходять - і їсти приносять, і матеріально допомагають". Водночас з місця роботи їй допомога не надходила.

Раніше у Польщі спалахнув скандал через те, що менеджмент одного із заводів під Варшавою змусив вдягати українців у синьо-жовту уніформу. Польські експерти в питаннях протидії дискримінації назвали це принизливою практикою сегрегації, що створює національний поділ серед співробітників.

Реквізити в Україні
Приватбанк 4149 4978 7361 4707 Смокталь Ганна Павлівна, мама Олени Роменко
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції