Українська стрічка "Донбас" увійшла до переліку претендентів на Оскар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього року за кращий іноземний фільм будуть боротися 87 країн.

У лонг-лист премії "Оскар" в номінації за кращий іноземний фільм увійшли 87 картин, у тому числі, картина Сергія Лозниці "Донбас".

Про це йдеться у повідомленні Українського оскарівського комітету.

"Американська кіноакадемія оголосила список країн що пройшли кваліфікацію на участь у категорії Найкращий фільм іноземною мовою. Цього року це 87 країн. Україна бере участь із фільмом Сергія Лозниці "Донбас". Номінантів буде оголошено 22 січня", - йдеться у ньому.

Американська кіноакадемія оголосила список країн що пройшли кваліфікацію на участь у категорії Найкращий фільм іноземною...

Опубликовано Український Оскарівський Комітет Понедельник, 8 октября 2018 г.

Нагадаємо, за правилами американської кіноакадемії, фільм, який здобуває право на участь в категорії стрічок іноземною мовою, має бути у вітчизняному прокаті щонайменше один тиждень та демонструватися кожен день - в період від 1 жовтня 2017 року до 30 вересня 2018 року.

Офіційна прем’єра фільму “Донбас” в українському національному прокаті має відбутися 18 жовтня, однак через вимогу Американської кіноакадемії було влаштовано спеціальний тиждень прокату фільму “Донбас” - від 20 до 27 вересня в столичному кінотеатрі “Жовтень”.

ВідеоФільм Сергія Лозниці "Донбас" побореться за премію "Оскар"

Стрічку режисера Сергія Лозниці обрав Національний оскарівський комітет. Це трагікомедія про життя людей на окупованих територіях Донбасу. На кінофестивалі в Каннах фільм здобув нагороду за кращу режисуру у секції "Особливий погляд", а сьогодні потрапляє на кіноекрани в Німеччині. 

Фільм Сергія Лозниці "Донбас" побореться за премію "Оскар"

Залиште свій коментар

Вибір редакції