Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські церкви вже давно готові об’єднатись – екзарх Константинополя

Остаточне рішення щодо автокефалії, ймовірно, буде ухвалене 11 жовтня.

Архієреї, які місяць в Україні вивчали ситуацію щодо Помісної української церкви, готові звітувати перед синодом вселенського патріархату, йдеться в сюжеті ТСН.12:00.

Він розпочався напередодні, триватиме ще сьогодні, 10 жовтня, і завтра. На ньому мають затвердити рішення щодо надання українській церкві автокефалії.

За словами Даниїла, архієпископа Памфілійського, екзарха Констатинополя в Україні, церкви в Україні вже довго готові до об’єднання та співпраці.

ВідеоЕкзархи звітуватимуть перед священним синодом щодо питання надання Україні автокефалії

Екзархи, які місяць в Україні вивчали ситуацію щодо Помісної української церкви, нині готові звітувати перед синодом Вселенського патріархату у Константинополі. Він розпочався напередодні, триватиме сьогодні і завтра, і на ньому мають ухвалити питання надання українській церкві автокефалії. 

Екзархи звітуватимуть перед священним синодом щодо питання надання Україні автокефалії

Дискусія щодо української церкви обіцяє бути цікавою. Кінцеве рішення, ймовірно, буде ухвалене завтра, 11 жовтня.

Нагадаємо, 7 вересня Вселенський патріархат призначив своїх екзархів, які будуть представляти Константинополь у Києві. РПЦ назвала це "безпрецедентним і грубим вторгненням на свою територію".

Після цього священний синод РПЦ на екстреному засіданні вирішив припинити участь церкви у роботі структур під головуванням Константинопольського патріархату. 

17 вересня екзархи Вселенського Патріархату на зустрічі з президентом Петром Порошенком повідомили, що Українська православна церква перебуває на фінішній прямій до створення автокефалії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції