Українським телеканалам дозволили транслювати "Иронию судьбы"

Українським телеканалам дозволили транслювати "Иронию судьбы"

Українським телеканалам дозволили транслювати "Иронию судьбы"

Держкіно не відкликало прокатні посвідчення більшості фільмів, які традиційно транслюють у новорічні свята.

Українські телеканали зможуть в новорічні свята транслювати радянську класику, в тому числі комедію Ельдара Рязанова "Ирония судьбы, или С легким паром!.

Повідомляється, що в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення пройшла спільна нарада за участю представників Мінкульту, Держкомітету з питань кіно і телеіндустрії, за результатами якої був зроблений відповідний висновок.

"Нацрада, здійснюючи моніторинг телеканалів, буде приймати до уваги наявність державного посвідчення на право демонстрування фільмів. Дозволи на право демонстрування фільмів надає Держкіно, керуючись рішеннями своєї експертної комісії. Національна рада буде приймати відповідні заходи в тому випадку, якщо таких свідоцтв у фільмів і серіалів не буде", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Держкіно не відкликало прокатні посвідчення більшості фільмів, які традиційно транслюють у новорічні свята.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадала список осіб, що становлять загрозу національній безпеці та контент з участю яких заборонений для трансляції в Україні, серед них - російська актриса Валентина Тализіна, яка зіграла одну з ролей комедії "Ирония судьбы, или С легким паром!.

Повʼязані теми:

Наступна публікація