Український флот посилиться суднами із США та Великої Британії

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
2200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український флот посилиться суднами із США та Великої Британії

Фото: АрміяInform

Швидкохідні і маневрені малі бойові кораблі будуть озброєні протикорабельними ракетами і засобами радіоелектронної боротьби.

У 2022 році при сприянні США і Великобританії Військово-морські сили України поповняться кількома кораблями так званого "москітного флоту". Як передає liga.net, про це під час конференції Ukraine Reform Conference заявив міністр оборони Андрій Таран.

За його словами, в Україні створюється так званий “мосткітний флот” - сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів, наприклад, торпедних, сторожових, ракетних, а також інших малих катерів.

“Ми намагаємося дати цим "москітам" сучасні бойові можливості. Я хотів би бачити наступного року як мінімум протикорабельні ракети, які будуть встановлені на цих малих кораблях", - повідомив Андрій Таран.

Окрім протикорабельних ракет, ці судна можуть бути озброєні також засобами радіоелектронної боротьби. “У нас немає справжньої зброї, яка могло б зупинити напад з моря”, - зауважив міністр.

Нагадаємо, що національний флот після російського захоплення Криму досі залишається проблемним елементом обороноздатності країни. В Одесі, у порту "Південному" формують інфраструктуру нового флоту України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація