"Укртелеком" вимкнув телефонний зв'язок та інтернет на території "ДНР"

Дата публікації
"Укртелеком" вимкнув телефонний зв'язок та інтернет на території "ДНР"

ndn.info

Через захоплення офісу бойовиками без зв'язку залишилися майже 200 тисяч людей.

Відсьогодні "Укртелеком" припиняє надання послуг телефонного зв'язку та інтернету на окупованій частині Донецької області.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Укртелеком" повідомляє про вимушене припинення з 1 березня 2017 року надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області через втручання невстановлених осіб у роботу мережі та захоплення офісу озброєними особами", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на території "ДНР".

Також повідомляється, що через захоплення офісу "Укртелекому" без зв'язку залишилися майже 200 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше донецькі бойовики заявили про майже повний "віджим" українських підприємств. За словами ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, закінчити введення зовнішнього управління планують до вечора 1 березня.

Як повідомлялося, у так званих "ЛНР" та "ДНР" вимагали від Києва до початку весни зняти транспортну блокаду Донбасу. В іншому випадку бойовики пригрозили взяти під контроль підприємства, які перебувають під українською юрисдикцією.

15 лютого на позачерговому засіданні Кабінету міністрів затвердили рішення про введення надзвичайного стану на ринку електроенергії. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з окупованих територій.

Гройсман також закликав учасників блокади її зняти, бо вона загрожує енергетичній безпеці України.

Глава КМУ вів перемовини із блокадниками, однак 27 лютого Штаб блокади Донбасу оголосив, що виходить із переговорного процесу із прем'єр-міністром України.

28 лютого народний депутат Володимир Парасюк повідомив про штурм редута в селі Щербинівка, що неподалік Торецька Донецької області. Згодом у штабі повідомили про одного пораненого.

Штурм тривав приблизно в той самий час, коли в Кабміні виступав глава МВС Арсен Аваков. Він, між іншим, попросив повноважень для зняття блокади окупованого Донбасу

Гройсман, своєю чергою, заявив про те, що енергетична блокада Донбасу підіграє інтересам Російської Федерації.

Наступна публікація