Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" втрачає мільйони гривень через вандалів

Безпека руху залежить від відповідальності громадян.

"Укрзалізниця" витрачає мільйони гривень щороку на усунення шкоди, завданої вандалами.

Про це повідомляє прес-служба "УЗ".

"Так, збитки від пошкодження зовнішнього обладнання швидкісних поїздів корейського та вітчизняного виробництва (салонних вікон вагонів, лобового скла кабіни машиністів) за вказаний період становлять 12,4 млн грн, а на усунення пошкоджень електропоїздів через зіткнення зі сторонніми предметами, особами та тваринами, які знаходилися на коліях, а також усунення графіті витрачено понад 3 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом часу експлуатації швидкісних поїздів від 2012 року на ліквідацію наслідків вандалізму і позаплановий ремонт рухомого складу було витрачено близько 16 мільйонів гривень.

До того ж діяльність вандалів несе загрозу для руху, бо на небезпеку під час таких актів наражаються працівники "УЗ", пасажири та самі ж вандали. 

Незважаючи на підвищення рівня кваліфікації працівників, безпека руху багато в чому залежить від самих громадян, зокрема підлітків. 

Нагадаємо, у Києві, у ніч проти 6 липня, о 01:30 на залізничній станції "Дарниця" загинув 19-річний юнак. Він намагався залізти на цистерну

Залиште свій коментар

Вибір редакції