В Україні борги за комуналку у вересні зросли на 95 млн гривень

Борг за опалення збільшився на 82,1 млн гривень.

субсидія, субсидії, комуналка, тариф
УНІАН
У вересні борг українців за комуналку збільшився на 1%, або на 95,1 млн гривень до 9 603,9 млн гривень у порівнянні із серпнем.

Про це інформує Держстат України.

Борг за квартирну плату станом на 1 жовтня зменшився на 21,9 млн гривень до 2 490,7 млн гривень. Борг за опалення збільшився на 82,1 млн гривень до 4 846,8 млн гривень.

У вересні серед регіонів найбільша заборгованість за опалення зафіксована в Дніпропетровській та Харківській областях і Києві; за газ - у Харківській та Одеській областях і у Києві.

Найбільша заборгованість за квартплату у вересні зафіксована в Дніпропетровській та Донецькій областях і в Києві.

Нагадаємо, що раніше львів'янку потягнули до суду через борг за ледь теплі батареї. Людмила Іванівна 35 років працювала прибиральницею на державу, однак вже роками ці руки не можуть намацати в її оселі довгоочікуваного тепла на зиму. За словами Людмили Іванівни, батареї в її хаті ледь-ледь теплі вже 26 років.  Її діти вже давно працюють за кордоном, тому Людмила Іванівна звернулася по допомогу до комунальників. Але замість теплого навідування її очікував холодний візит комісії. Побувши у хаті декілька хвилин ті заявили, що "все нормально".

Зрештою, у Львівтеплоенерго подали до суду на одиначку, аби тільки виплатила борг.

Золота комуналка: чи обґрунтовані тарифи на газ, електрику та воду

Ціни на комуналку в Україні зростають в геометричній прогресії, лише за півроку тарифи на ЖКГ зросли ледь не на 50 відсотків. Українці через стрімке зростання беруться за марні протести, але попри незадоволення народу, тарифи все одно невпинно зростають. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: