Вибори ОТГ в областях, де введено воєнний стан, не відбудуться - ЦВК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питання їхнього проведення вирішуватиметься після скасування воєнного стану.

Центрвиборчком у четвер, 29 листопада, ухвалив рішення про припинення виборчого процесу в об’єднаних територіальних громадах 10 областей, де введено воєнний стан.

Про це йдеться у повідомленні ЦВК.

ЦВК зазначає, що відповідно до частини першої статті 19 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в умовах воєнного стану забороняється проведення виборів органів місцевого самоврядування.

Воєнний стан. Інфографіка
ТСН.ua

"У зв'язку з цим Комісія звернула увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, у яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо заборони проведення виборів", - йдеться у повідомленні.

Питання призначення місцевих виборів у вказаних областях вирішуватиметься суб’єктами їх призначення після припинення чи скасування воєнного стану.

Нагадаємо, раніше у жовтні Центральна виборча комісія призначила вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах на неділю, 23 грудня 2018 року. Також ЦВК оголосила на цю дату додаткові вибори у 26 об’єднаних громадах.

ВідеоПосилений контроль: чи відчули люди, що перетинають кордон, дію воєнного стану

Прикордонників на Придністровській ділянці межі з Молдовою перевели на повну бойову готовність. Збільшили кількість патрулів та посилили контроль при перевірці іноземців, які приїжджають до України. На Одещині в пункті пропуску "Кучурган" напередодні не пропустили через кордон 5 людей, троє з яких росіяни. 

Посилений контроль: чи відчули люди, що перетинають кордон, дію воєнного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції