Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вони досі там": Родичі бранців Кремля пікетували Офіс президента

"Вони досі там": Родичі бранців Кремля пікетували Офіс президента

До мітингувальників вийшов представник Офісу і забрав їхні вимоги.

Родичі українських політв’язнів Кремля прийшли до Офісу президента, аби нагадати про своїх рідних. Хотіли дізнатись, на якому етапі переговори щодо повернення бранців на Батьківщину, йдеться у ТСН.12:00.

Кажуть, від початку року комунікація з Офісом президента стала вкрай поганою, і жодної інформації щодо звільнення рідних вони не отримують. Вимоги мітингарів забрав представник ОП. Обіцяли відповісти письмово. В російських катівнях досі перебувають більше ста українців, яких ув'язнили за політичними мотивами.

"(Вимагаємо) розповісти чесно, чи реально проводить держава певні перемовини з РФ і чи досягла реально якихось домовленостей в питаннях визволення саме політичних в’язнів Кремля" , - пояснює мету акції голова об’єднання родичів політв’язнів Кремля Ігор Котелянець.

Нагадаємо, наприкінці квітня із гаслом "Давайте поговоримо!" дружини, батьки та діти тих, кого тримають у в'язницях на окупованому Донбасі, прийшли на Банкову. Вимагали зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, щоб з'ясувати, чому їхні родичі не потрапляють до списків на обмін

Відео Родичі українських політв’язнів Кремля прийшли до Офісу президента, аби нагадати про своїх рідних

Родичі українських політв’язнів Кремля прийшли до Офісу президента, аби нагадати про своїх рідних. Хотіли дізнатись на якому етапі переговори, щодо повернення бранців на батьківщину. Кажуть, з початку року комунікація з Офісом президента стала вкрай поганою, і жодної інформації щодо звільнення рідних вони не отримують.

Родичі українських політв’язнів Кремля прийшли до Офісу президента, аби нагадати про своїх рідних

Залиште свій коментар

Вибір редакції