Як минув тиждень у скутих ланцюгом закоханих із Харкова

Автор
Інна БоднарІнна Боднар
Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як минув тиждень у скутих ланцюгом закоханих із Харкова

Закохані, які минулої неділі прикувалися одне до одного, досі на ланцюгу.

За тиждень життя вкупі вони навчилися усе робити разом, окрім як готувати їсти. Тому мають мінус у вазі, але плюс серед підписників. На таку славу у Мережі, кажуть, не сподівалися. Але оперативно найняли собі піарника. 

Більш детально — у матеріалі ТСН.19:30.

Щоби зав'язати шнурки, їм треба присісти вдвох. Відразу помітно, що тиждень життя на ланцюгу не минув дарма, на руці у дівчини — пов'язка. Їй залізними путами пороздирало рани, що утворилися, коли приварювалася до коханого. 

Олександр та Вікторія прикувалися у День закоханих. Процедуру проводили під наглядом представника реєстру рекордів. Хочуть стати рекордсменами та прожити вкупі щонайменше три місяці. Так, переконують на камери, вони перевіряють свої почуття. Скиглити Вікторія почала вже через тиждень життя разом. Вони приїхали із Харкова до Києва, аби покататися на повітряній кулі, а машина зламалася. За тиждень на ланцюгу вона вивчила, де в авто який бачок. Він — навчився їй робити укладання, разом ще не навчилися готувати. У планах — почати більше заробляти. Бо він як через Інтернет продавав авто, так і продає, а вона — майстриня з нарощування вій — до роботи ще не повернулася, однак готується і тренується.

Навіщо ось так ходити на ланцюгу — не можуть збагнути батьки закутих. Від них пара живе окремо на орендованій квартирі у Харкові. Про своє життя на ланцюгу активно постять сторіз у соцмережі. Кількість підписників зростає, а разом із ними — й кількість запитань. Щоправда, питання переважно про інтим. Заробляти на блогерстві спочатку не розраховували, а тепер уже не проти. Найняли піарницю і шукають smm-спеціаліста. Щоби вистачало і їм на зарплату — планують не розковуватися і вражати далі.

Новини України: як минув тиждень життя закоханих, які прикувалися одне до одного

Новини України: як минув тиждень життя закоханих, які прикувалися одне до одного

Нагадаємо, що пара закоханих із Харкова, яка 14 лютого прикувала до рук одне одного ланцюг, розповіла про перші негативні наслідки такої ініціативи. У Вікторії та Олександра почали набрякати руки, а в хлопця здулися вени на правій руці. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація