Янукович привітав Україну з Днем козацтва та згадав героїчних предків

Янукович привітав Україну з Днем козацтва та згадав героїчних предків

Віктор Янукович / Фото: President.gov.ua

Президент підкреслив, що лише ті народи, в яких живе дух свободи, здатні створити сильну, цивілізовану, шановану у світі державу.

Президент Віктор Янукович привітав українців з нагоди Дня українського козацтва, наголосивши, що лише ті народи, в яких живе дух свободи, здатні створити сильну, цивілізовану, шановану у світі державу. Про це йдеться у вітанні на офіційному сайті президента.

Глава держави наголосив, що з давніх часів існує традиція вважати Пресвяту Богородицю покровителькою війська і козаків. "Цій традиції ми вірні і нині, так як вірні козацькому духу відваги і відданості Вітчизні", - зауважив він.

"У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День українського козацтва. Тож сердечно вітаю усіх з цим святом", - йдеться у вітанні.

Янукович підкреслив, що лише ті народи, в яких живе дух свободи, здатні створити сильну, цивілізовану, шановану у світі державу. "Уособленням такого духу в історії України завжди було козацтво. Переконаний, що й для нинішніх українців образ хороброго, чесного воїна, захисника рідної землі є надзвичайно важливим", - вважає він.

"Ми і надалі будемо сприяти збереженню національних традицій, виховувати та загартовувати молодь на прикладі лицарських подвигів та звитяг героїчних предків", - пообіцяв Янукович і побажав усім міцного здоров`я, миру та злагоди на нашій українській землі.

"Нехай Пресвята Богородиця збереже Україну під своїм Покровом!", - йдеться у привітанні.

Читайте також:

В Україні відзначають свято Покрови і День козацтва

Уряд відмовився відроджувати в Україні традиції козацтва

Янукович отримав козацьку булаву

Повʼязані теми:

Наступна публікація