Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС може піти на компроміс у питанні безвізового режиму

Межа компромісу регулярно зсувається.

ЄС може погодитися піти на компроміс з Україною у питанні безвізового режиму. Про це йдеться у статті "Візовий прорив у Раді – чому ЄС заплющить очі на скандальні норми" на "Європейській правді".

"Бажання надати Україні безвізовий [режим] у європейського керівництва – справді велике. І межа компромісу регулярно зсувається", – сказано у статті.

Щоб отримати безвізовий режим, Україна має змінити законодавство про електронні декларації та запустити роботу Нацагенції із запобігання корупції. Народні депутати готові виправити норми законодавства про електронні декларації, тільки-но Євросоюз надасть свої пропозиції.

У статті також зазначено, що ЄС може піти на компроміс у питанні запровадження кримінальної відповідальності, але лише з 2017 року. Водночас і у питанні декларування статків родичів та індульгенції щодо статків, отриманих до 2016-го року, теж можливе порозуміння.

Нагадаємо, раніше посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський привітав ухвалені Верховною Радою у четверг, 18 лютого, "безвізові" закони, проте наголосив, що це ще не кінець. Зокрема, він розкритикував закон, ухвалений Радою 16 лютого, який вивів з електронного декларування значну частину активів посадовців.

Відео Для безвізового режиму необхідно електронне декларування

Залиште свій коментар

Вибір редакції