"Загалом спокійно". У поліції оцінили ситуацію в Україні 8 і 9 травня

У п'яти регіонах було відкрито 8 кримінальних проваджень.

У п'яти регіонах України відкрили вісім кримінальних проваджень за фактами порушення правопорядку 8 і 9 травня

Про це повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції України.

За словами заступника голови Національної поліції Олександра Фацевича, загалом на території України відбулося понад 2 тиячі масових заходів, в яких взяли участь близько 700 тисяч громадян. За порядком стежили 30 тисяч поліцейських та 3,5 тисячі військовослужбовців Національної гвардії.

Фацевич вважає, що загалом "заходи в державі проходили спокійно, вполовину менш активно, ніж у попередні роки".

"Про це свідчить незначна кількість учасників акцій у більшості регіонів, набагато менше конфліктних ситуацій, і в результаті, затриманих громадян, мінімальна кількість травмованих", – пояснив він. 

Заступник голови Нацполіції додав, що за різноманітні правопорушення до відділків поліції "були запрошені 89 осіб". Крім того, у п'яти регіонах було відкрито 8 кримінальних проваджень.

Раніше повідомлялося, що у Києві затримали 25 націоналістів та шістьох прихильників Радянського Союзу на акції до Дня перемоги над нацизмом. А в Дніпрі виникнув скандал із поліцією: у місті відбулася бійка між "тітушками" і ветеранами АТО, і правоохоронці стали на бік однієї зі сторін. Аваков підписав наказ про звільнення з посад очільників місцевої поліції.

ВідеоУкраїна відзначила 9 травня з бійками, провокаціями та відкриттям кримінальних проваджень

Залиште свій коментар