Захоплення заручників у Луцьку: в місті вимкнули FM-мовлення

Захоплення заручників у Луцьку: в місті вимкнули FM-мовлення

фото / Radioretroistock

Захоплення автобусу відбулось біля радіостанції.

Енергетики у Луцьку вимкнули супутникове FM-мовлення. Це пов'язано із захопленням заручників. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на члена правління НСТУ з радіомовлення Дмитра Хоркін.

"Наші інженери виявили, що FM-мовлення немає. Хоча саме радіо працює, ми видаємо сигнал. Але самі FM-передавачі на вежі знеструмлені", – сказав він.

Як повідомили Суспільному у луцькій філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, частину міста, де чоловік захопив заручників, було знеструмлено.

"По області була перерва в мовленні через те, що в обідню пору терорист захопив автобус і це відбувалося просто біля станції (передавання – ред.). Через це енергетики знеструмлювали цю частину міста", – сказав він.

У Концерні зазначили, що на території області мовлення каналів та FM-радіостанцій вже поновили, найближчим часом вони мають запрацювати, зокрема, і в місті.

Нагадаємо, раніше у Луцьку силовики через загрозу стрілянини по вікнах евакуювали мешканців будинків, біля яких терорист "Максим Плохой" 21 липня захопив автобус із заручниками. Сам чоловік, який захопив заручників, погрожує підірвати автобус, якщо почнеться штурм.

Наступна публікація