Замість гостей - собаки: молодята із Волині влаштували оригінальну весільну церемонію

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Замість гостей - собаки: молодята із Волині влаштували оригінальну весільну церемонію

Їх навіть спеціально святково одягнули.

У Нововолинську, що на Волині, на весільну церемонію молодята запросили не родичів та друзів, а чотирилапих улюбленців породи акіта-іну. Святково вбрані собаки чемно перечекали усі урочистості й першими привітали молодят. Про незвичне одруження, у сюжеті ТСН.19:30.

Що одружуються,  молодята Оля та Олександр не повідомили ні друзям, ні навіть батькам. А от без свого Ріно та його подружки Хаті, яка належить друзям родини, весілля навіть не уявляли. Вона з фатиновим бантиком та мереживним комірцем, він зі святковим метеликом. Про святкове вбрання для песиків, кажуть молодята, подбали заздалегідь.

"Саша пожертвував своєю рубашкою, щоб зробити комірець, а метелик залишился з дитинства", - розповідає наречена Оля.

У Нововолинську молодята запросили на весілля не друзів і родичів, а своїх собак

У Нововолинську молодята запросили на весілля не друзів і родичів, а своїх собак

Святково вбрані чотирилапі улюбленці на весіллі чемно сиділи у залі і майже не видавали звуків. Тварини захоплено спостерігали, як їхні господарі одружуються і першими вітали молодят.

Подружжя розповідає, що таких відданих собак як Ріно та Хаті ще треба пошукати. Вони нерозлийвода і своїх емоцій під час спільних прогулянок не стримують. "Песики й гризуться, але можуть і спати разом, і лащитися – усе як в сім'ях", - кажуть молодята.

Співробітники нововолинського РАЦСі зізнаються, що таких незвичних гостей зустріють  вперше.

"Усім було дуже приємно бачити їх тут. Вони виховані, спокійні, лагідні. Усе було дуже гарно й креативно", - зауважує Людмила Савік, начальниця Нововолиського РАЦСу.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич

Наступна публікація