Засуджені за теракт у Харкові оскаржують довічні терміни

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Засуджені за теракт у Харкові оскаржують довічні терміни

Усі троє винуватців взяли участь в обміні полоненими.

Організатори терактів у Харкові у 2015 році, яких засудили до довічного ув'язнення і випустили під власне зобов'язання для обміну, подали апеліційні скарги для скасування вироку.

Про це пише Громадське з посиланням на адвоката одного з засуджених Володимира Дворнікова Ігора Нагорного.

За словами Нагорного, окрім Дворнікова, заяви також подали захисники Віктора Тетюцького та Сергія Башликова.

"Вирок оскаржуємо у зв’язку з неповнотою судового розгляду та невідповідністю висновків суду обставинам кримінального провадження", - повідомив Ігор Нагорний. Він не повідомив, як засуджені, які після обміну перебувають на тимчасово окупованій територі, братимуть участь у судових засіданнях. 

Як повідомлялося, 28 грудня 2019 року суд виніс вирок трьом підозрюваним Віктору Тетюцькому, Сергію Башликову та Володимиру Дворнікову у теракті біля Палацу спорту в Харкові в лютому 2015 року. Їх випустили під власне зобов'язання, хоча й засудили до довічного ув'язнення.

Нагадаємо, вибух, унаслідок якого загинули четверо людей, пролунав у лютому 2015 біля Палацу спорту в Харкові. Тоді за кілька днів СБУ затримала трьох чоловіків. За версією слідчих, напередодні вони заклали в кучугуру снігу дистанційно керовану протипіхотну міну, а згодом її активували.

Обвинувачених у харківському теракті готують до обміну полоненими  

Обвинувачених у харківському теракті готують до обміну полоненими  

 

Наступна публікація