Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський подовжив застосування експериментальних препаратів для лікування коронавірусу

Зеленський подовжив застосування експериментальних препаратів для лікування коронавірусу

Закон діятиме до 2021 року.

Президент України Володимир Зеленський 25 червня підписав закон про щодо подовження до 1 січня 2021 року застосування експериментальних препаратів для лікування коронавірусної інфекції COVID-19, який Верховна Рада ухвалила 19 червня.

Про це інформує пресслужба глави держави.

Пояснюється, що документ має забезпечити доступ до ліків зараженим коронавірусом українцям та запобігти поширенню COVID-19 в країні.

Так, для лікування коронавірусу можна застосовувати і зареєстровані в Україні препарати, і незареєстровані ліки, але їхній клінічні випробування затверджені в установленому порядку та мають на меті дослідити ефективність і безпеку таких лікарських засобів щодо лікування COVID-19.

"Доступ до експериментальних препаратів – передових винаходів може допомогти в боротьбі з коронавірусом. Це стосується ліків, які не є зареєстрованими, однак вже пройшли певні дослідження щодо їхньої безпечності та ефективності й рекомендовані офіційним органом США, країн – членів ЄС, Великої Британії, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, КНР, Ізраїлю", - сказано у повідомленні.

Закон набирає чинності від дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, в Україні станом на 25 червня зареєстрували 40 008 випадків коронавірусу. Від початку пандемії померло 1067 людей. Кількість одужалих сягнула вже 17 758.  

До послаблення карантинних заходів не готові 12 областей та Київ. Здебільшого в регіонах перевищена динаміка захворюваності на коронавірус. 

Відео І знову антирекорд: за добу в Україні зафіксовано 994 нові випадки коронавірусу

І знову коронавірусний антирекорд: 994 нових випадки коронавірусу в Україні за останню добу. 16 осіб померли. 349 - недугу подолали. Оновлена загальна статистика, за даними Міністерства охорони здоров'я, нині така - загалом інфікувалися з початку пандемії 40 008 українців. Смертей маємо 1067. Одужали майже 18 тисяч.

І знову антирекорд: за добу в Україні зафіксовано 994 нові випадки коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції