Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згуртованість українців урятувала маленького Марка з Прикарпаття

Небайдужі люди швидко зібрали гроші на операцію хворій дитині.

Майже вся Україна згуртувалася, щоб урятувати маленького прикарпатця Марка Корнійчука. Торік у хлопчика виявили рак крові, потрібна була термінова трансплантація кісткового мозку, і за лічені дні після сюжету люди наскладали 70 тисяч євро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трансплантація минула успішно, і Марко вже вдома. Мама за 5-річним хлопчиком ледве встигає – він бігає, підкорює гірки і на всі питання про самопочуття відповідає лише одне: "Нормально". Юлія Корнейчук зізнається, що до кінця життя пам’ятатиме, як на порятунок сина піднялася майже уся країна – перераховували, хто скільки міг, від пари гривень до кількох тисяч. І дзвонили – навіть щоб просто підбадьорити. "Звичайно, це мені дало сил, і я повірила, що я можу, що я повинна боротися. Найбільше була Львівська область і Львів. Але з Києва також телефонували, з Одеси – по всій Україні люди згуртувалися", - розповіла мама хлопчика.

ВідеоНебайдужі українці допомогли врятувати життя маленького прикарпатця Марка Корнейчука

Майже вся Україна згуртувалася, щоб врятувати маленького прикарпатця Марка Корнейчука. Торік у хлопчика виявили рак крові, потрібна була термінова трансплантація кісткового мозку. За лічені дні після сюжету в ТСН люди назбирали 70 тисяч євро і хлопчика взялися лікувати італійські медики. Трансплантація пройшла успішно і Марко вже вдома. Батьки дякують усім, хто допомагав і молився за порятунок їхнього сина.Карта Приватбанку5168 7573 1800 3797Корнейчук Юлія Віталіївна

Небайдужі українці допомогли врятувати життя маленького прикарпатця Марка Корнейчука

За лічені дні зібрали майже половину суми – цього було достатньо, аби розпочати лікування. Однак часу на пошук донора вже не було, тож медики ризикнули зробити ним мати Марка. "В Україні донорство від родичів можливе, ще коли хоча б 80%. Якщо нижче – не дозволяють. Мені сказали, що я на 10% підхожу", - розповіла Юлія Корнейчук. Однак італійці були іншої думки. "Наша клініка разом із німецькими колегами працює над новим методом. Він дає змогу робити трансплантацію від батьків, відсоток суміжності з дітьми в яких невисокий. Уже майже рік минув, жодного ускладнення не бачимо. Тож можемо сказати: трансплантація відбулась успішно!", - заявив трансплантолог римської лікарні Bambino Gesù Hospital П'єтро Мерлі.

Але на цьому боротьба Марка не завершена, адже є невеликий ризик повернення хвороби. Тому італійські лікарі наполягають на постійному контролі стану свого маленького пацієнта.  "Маємо перевіряти щонайменше раз на рік. Не тільки, щоб уникнути рецидиву, а й щоб унеможливити ускладнення після трансплантації. Вони можуть піти на серце, легені, нирки", - пояснив медик зі столиці Італії. "Коли нас виписали з лікарні, нам сказали, що гарантія на пересадку п’ять років. Якщо протягом цих п’яти років з дитиною нічого не трапляється, дитина живе повноцінним, здоровим, щасливим життям", - розповіла Юлія Корнейчук.

Решту рахунку на трансплантацію перерахувало Міністерство охорони здоров’я, але попереду у Корнійчуків нові витрати: щонайменше дві тисячі євро на кожну поїздку. Допомогти родині фінансово можна переказом на картку Приватбанку 5168 7573 1800 3797. Гроші отримає мама Марка Корнейчук Юлія Віталіївна.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції