Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творці фільму "Стус" оголосили про дознімання

Творці фільму "Стус" оголосили про дознімання

Знімальна група також пояснила причини видалення сцени.

У біографічний фільм про дисидента Василя Стуса повернуть сцену суду за участю Віктора Медведчука, який виступав захисником у процесі над поетом.

"Сцена суду була видалена з останніх драфтів сценарію разом з ще двома десятками сцен. Зокрема, після розмови з сином поета", - йдеться в повідомленні на сторінці фільму в Facebook.

Ще однією причиною видалення сцени з Медведчуком, пишуть, стало бажання уникнути використання пам'яті про поета як інструменту політичної боротьби в розпал передвиборчої кампанії.

"За останню добу зібрали продюсерську групу, щоб розглянути можливість вшанувати суспільний запит за присутність в художній картині про поета епізоду суду за участю його адвоката. Найближчим часом сцену дознімуть, про що ми повідомимо", - написали творці картини.

Фотогалерея Знімання фільму "Стус" про поета й дисидента Василя Стуса (10 фото)

Напередодні стало відомо, що зі сценарію фільму про дисидента Василя Стуса, який має вийти на екрани 2019 року, видалили усі згадки про кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука, який виступав захисником у процесі над поетом, хоча сам Стус від нього відмовився.  

Відомо, що син письменника Дмитро Стус, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка, говорить, що зустрічався зі сценаристами фільму, але ні про що не просив

Фільм створює UM-GROUP Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

Відео Товариші та однодумці Василя Стуса вшанували його в честь дня народження

На прес-конференції вперше оприлюднили архівні рукописи українського політика В'ячеслава Чорновола. Вони присвячувалися життю та творчості Стуса 60-х років. За літературну діяльність та критику тогочасного режиму Василя двічі ув'язнювали. Наглядачі знищували його вірші, він декілька разів голодував. Помер Стус у 47 років у таборі Пермського краю, де його і поховали.

Товариші та однодумці Василя Стуса вшанували його в честь дня народження

Залиште свій коментар

Вибір редакції