Творці фільму "Стус" оголосили про дознімання

Дата публікації
Перегляди
4689
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Творці фільму "Стус" оголосили про дознімання

Фото: УНІАН

Знімальна група також пояснила причини видалення сцени.

У біографічний фільм про дисидента Василя Стуса повернуть сцену суду за участю Віктора Медведчука, який виступав захисником у процесі над поетом.

"Сцена суду була видалена з останніх драфтів сценарію разом з ще двома десятками сцен. Зокрема, після розмови з сином поета", - йдеться в повідомленні на сторінці фільму в Facebook.

Ще однією причиною видалення сцени з Медведчуком, пишуть, стало бажання уникнути використання пам'яті про поета як інструменту політичної боротьби в розпал передвиборчої кампанії.

"За останню добу зібрали продюсерську групу, щоб розглянути можливість вшанувати суспільний запит за присутність в художній картині про поета епізоду суду за участю його адвоката. Найближчим часом сцену дознімуть, про що ми повідомимо", - написали творці картини.

Напередодні стало відомо, що зі сценарію фільму про дисидента Василя Стуса, який має вийти на екрани 2019 року, видалили усі згадки про кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука, який виступав захисником у процесі над поетом, хоча сам Стус від нього відмовився.  

Відомо, що син письменника Дмитро Стус, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка, говорить, що зустрічався зі сценаристами фільму, але ні про що не просив

Фільм створює UM-GROUP Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

Товариші та однодумці Василя Стуса вшанували його в честь дня народження

Товариші та однодумці Василя Стуса вшанували його в честь дня народження
Дата публікації
Перегляди
4689
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація