"Динамо" та "Шахтар" зіграли внічию у матчах Ліги Європи

"Динамо" та "Шахтар" зіграли внічию у матчах Ліги Європи

Два матчі - як під копірку. "Динамо" та "Шахтар" напередодні відіграли свої матчі у Лізі Європи. Кияни їздили до Греції грати з "Олімпіакосом". Гірники у Харкові приймали німецький "Айнтрахт". 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie