Кілька сіл Одещини потерпають від нашестя вовків

Кілька сіл Одещини потерпають від нашестя вовків

Хижаки заходять просто в села. Налякані люди бояться виходити на вулицю як тільки стемніє. Захисту від сіроманців селяни вже попросили в чиновників.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie