На Київщині водій побив та викинув пасажира з маршрутки

На Київщині водій побив та викинув пасажира з маршрутки

Водій маршрутки викинув пасажира за те, що той зчинив галас через не передану здачу за проїзд. А на додачу – побив. У чоловіка струс мозку та роздроблена щелепа. Про зіпсоване здоров’я через 2 гривні – далі у сюжеті. Київщина, маршрутка, водій, пасажир, побиття

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie