Нардеп Сергій Вельможний повторно здав тест на коронавірус

Нардеп Сергій Вельможний повторно здав тест на коронавірус

Народний депутат із групи "Довіра" у Верховній Раді Сергій Вельможний заявив, що повторно здав тест. Він розповів, що разом із сином перебуває в інфекційному відділенні Олександрівської лікарні Києва. Перший тест на хворобу показав негативний результат, але температура не спадає, тому народний депутат вирішив перевіритися ще раз.  Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie