Одеса почала святкування Дня міста фестивалем рудих

Одеса почала святкування Дня міста фестивалем рудих

Усіма відтінками помаранчевого — заграла напередодні Одеса. Надвечір там відбувся фестиваль із назвою "Руде місто". В такий спосіб містяни почали вітати рідну Одесу із днем народження, який відзначатимуть вже цієї суботи. Діти й дорослі - володарі яскравих рудих кучерів - зібралися на набережній та на радість решти яскравою

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie