У дніпропетровських школах запровадили «уроки доброти»
Уроки ініціювали активісти місцевої зоозахисної організації «Вірність». В ролі вчителів - собаки, коти, і навіть хом’ячки. Усі ці «хвостаті педагоги» свого часу були врятовані від смерті волонтерами, а нині допомагають розповідати учням молодших класів про правила поведінки з хатніми та дворовими тваринами, вчать обережності, відповідальності та співчуттю.