У Києві пройшла смолоскипна хода

У Києві пройшла смолоскипна хода

На честь 106 дня народження провідника ОУН Степана Бандери у Києві традиційно влаштували смолоскипну ходу. Кілька тисяч людей, серед яких було багато активістів «Свободи» та «Правого сектору», пройшли центральними вулицями міста зі смолоскипами та червоно-чорними прапорами. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie