У Києві пройшла смолоскипна хода
На честь 106 дня народження провідника ОУН Степана Бандери у Києві традиційно влаштували смолоскипну ходу. Кілька тисяч людей, серед яких було багато активістів «Свободи» та «Правого сектору», пройшли центральними вулицями міста зі смолоскипами та червоно-чорними прапорами.