У Кропивницькому отруїли близько двох сотень псів
За підрахунками зоозахисників, лише за останні тижні в місті отруїли близько 200 псів. Щоранку чи не в усіх районах люди знаходять нові трупи. Кажуть, догхантери ховають отруту в ковбасі та хлібі, від неї гинуть і домашні улюбленці. Правоохоронці відкрили кримінальні провадження.