У США вперше за 17 років стратили в’язня
У Сполучених Штатах відбулася перша за 17 років федеральна смертна кара. Летальну ін’єкцію ввели Деніелу Льюїсу Лі, якого засудили за вбивство трьох людей у 1996 році. До останньої години смертну кару намагалися відкласти через рішення Верховного суду. Детальніше - в сюжеті ТСН.