У США зійшов з рейок і впав у річку приміський поїзд

У США зійшов з рейок і впав у річку приміський поїзд

Інцидент трапився у штаті Сан-Франциско. У вагонах перебували дві сотні пасажирів, 14 з них постраждали, четверо перебувають у важкому стані.  В аварії поліцейські винуватять негоду. Напередодні на залізничні колії впало дерево, яке не встигли прибрати. Машиніст вчасно не помітив перешкоду. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie