В Одесі прокуратура розслідує смерть тримісячної дитини

В Одесі прокуратура розслідує смерть тримісячної дитини

Як стверджують батьки, їхнє немовля вбили медики. Малюк, нібито, загинув через їхнє недбальство та жадібність. Натомість, працівники медзакладу запевняють – зробили все, що змогли.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie