В Одесі прокуратура розслідує смерть тримісячної дитини
Як стверджують батьки, їхнє немовля вбили медики. Малюк, нібито, загинув через їхнє недбальство та жадібність. Натомість, працівники медзакладу запевняють – зробили все, що змогли.
Як стверджують батьки, їхнє немовля вбили медики. Малюк, нібито, загинув через їхнє недбальство та жадібність. Натомість, працівники медзакладу запевняють – зробили все, що змогли.