Водії авто з єврономерами провели ніч під парламентом

Водії авто з єврономерами провели ніч під парламентом

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією ночували сьогодні в урядовому кварталі просто в машинах. Близько сотні авто щільно вишикували під парканом Верховної Ради, тож рух вулицею Грушевського принаймні зараз вільний.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie