Ворог не припиняє обстрілювати українських військових у Широкиному
Попри заяви ОБСЄ, що в Маріупольському напрямку напередодні зброя затихла - окупанти сьогодні поновили пальбу із забороненої зброї. Тим часом довкола міста військові продовжують будувати нові оборонні рубежі.