За підозру на коронавірус у двір будинку санітарки кинули "коктейль Молотова"

За підозру на коронавірус у двір будинку санітарки кинули "коктейль Молотова"

У Київській області в двір будинку санітарки кинули пляшку із запальною сумішшю. Жінка певна - причина в тому, що сільський голова порадив людям триматися від неї подалі, бо їй нібито необхідно пройти самоізоляцію. Медичка на обмеження не погоджується.  Більше про коронавірус

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie