Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові створять унікальну димову шашку для ЗСУ

У Львові створять унікальну димову шашку для ЗСУ

Одна шашка зможе замінити дві радянські ВДШ та МДШ.

Львівські фахівці почали розробляти унікальну велику димову шашку на потреби сухопутних та морських підрозділів Збройних сил України. Це буде димова шашка, що плаває, відтак вона – універсальна, як для суходолу, так і для використання в морі, інформує Defense Express.

Зазначено, що у розробці аналогів радянських ВДШ (велика димова шашка) та МДШ (морська димова шашка) дуже зацікавлені як у Генеральному штабі так і в Командуванні військово-морських сил.

Відтак, львівські фахівці вирішили, щодо замість розробки двох аналогів різних шашок буде більш доцільним створити одну – універсальну, яка підійде для обох видів українського війська.

“В чому принцип дії – вона підпалюється та скидається з корабля в море, вона у вигляді поплавка лежить у воді і створює таку хорошу щільну димову завісу для захисту кораблів на рейді чи захисту берегової лінії оборони від можливої навали противника”, – розповіли фахівці.

Наразі, тривають дослідно-конструкторська робота із розробки української універсальної великої димової шашки.

Нагадаємо, українських зенітників почали навчати в умовах, максимально наближених до реальності. Для них розробили спеціальний віртуальний тренажер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції