Тельці-друзі: що подарувати на день народження та як разом проводити час 

Тельці-друзі: що подарувати на день народження та як разом проводити час 

ТСН.ua

Роги та голова бика є символом Тільця та уособлюють силу і рішучість цього знака.

Другий знак у зодіакальному колі - це Тельці. Представники цього знаку зодіаку - дуже практичні люди, адже представляють стихію землі. Також Тельці наділені небесами твердістю характеру, силою волі, почуттям прекрасного і любов'ю до розкошів, що пов'язано з впливом Венери. До того ж Тельці постійні, консервативні та законослухняні. Вони сильно прив'язуються до того, що намагаються зберегти чинний стан речей і не полюбляють зміни. Вони схильні відстоювати власну точку зору та діяти згідно з усталеними моделями поведінки. Розкажемо про цей знак зодіаку та як дружити з його представниками детальніше. 

Тільці-друзі: ключові якості характеру

Тельці - великодушні та люблячі друзі. У більшості випадків вони поводяться розумно та стримано, якщо їх не спровокувати. У такій ситуації вони можуть оскаженіти та втратити контроль над собою. 

Представники цього знаку зодіаку цінують красу та гастрономічні задоволення. Додамо, що Тільці - ще й романтичний знак, тому любов та душевні пориви мають для них велике значення. Вони обережно вибирають друзів та другу "половинку", але, знайшовши цих людей, є вірними та турботливими партнерами. Тільці володіють повагою до чужих цінностей, бояться наробити боргів. Їх дуже дратують випадковості у житті. 

Вони - вірні та щедрі друзі, щасливі, коли випадає нагода продемонструвати свою прив'язаність. Зазвичай Тільці мають м'який характер. Надійні, методичні та амбіційні, Тільці готові чимало працювати, щоб підтримувати гармонію у житті. 

Тельці-друзі: як відпочивати разом

Якщо ви хочете догодити другу-Тільцю, то вирушайте разом в ресторан, де можна поспілкуватися на різні душевні теми. Цікавим досвідом для цього представника стихії землі стане майстер-клас, де він зможе повправлятися у роботі з деревом, скульптурі чи іншому виді мистецтва. Якщо Тільцю потрібні фізичні навантаження, то він обере йогу, боротьбу, дзюдо, футбол або пішу прогулянку. 

Тільцям сподобається, якщо ви разом будете куховарити або прикрашати його оселю, приміром гардинами, які ви пошили разом. 

Тельці-друзі: найкращі подарунки на день народження 

Тільці обирають прості, елегантні подарунки високої якості. Тому підійде все, що може приємно потішити щось із п'яти людських відчуттів - починаючи від велетенської коробки шоколадних цукерок і закінчуючи сертифікатом на сеанс масажу. З погляду астрології, Тільця асоціюють з шиєю, тому масаж їм точно не завадить. Зверніть увагу на чуттєву масажну олію у якості подарунку. 

Гарними подарунками будуть краватки та прикраси, які носять на шиї. 

Чимало з Тельців полюбляють копирсатися в землі та є садівниками, тому інструменти та квіти будуть хорошим подарунком. 

Якщо ви обираєте якісь прикраси у якості подарунку, то зверніть увагу на прикраси зі смарагдом, сапфіром, коралом та ляпіс-лазуром. Зауважимо, що смарагд - це основний камінь, який асоціюється з Тільцем. Його насичений зелений колір чудово підходить цьому представнику зодіакального кола, адже це колір грошей і процвітання. Те, що Тільцями опікується Венера, означає, що їм також подобаються камені білих та палевих відтінків. Прикраси з міді та латуні теж будуть цікавим подарунком. 

Якщо ви обираєте квіти у якості подарунку на день народження Тільця, то сконцентруйте свій вибір на ліліях, нарцисах, фіалках та трояндах. Білі та світлого відтінку квіти, а також квіти, які володіють солодким запахом асоціюються з Венерою. Проте насправді будь-яка рослина, яка гарна та має стимулювальний аромат, сподобається представникам цього знаку зодіаку. Поставте у кімнаті вазу з квітами для Тільця - і ви не прогадаєте. 

У випадку, якщо ваш друг - гурман, то обирайте пікантні страви чи спеції для подарунка. Йдеться про тим'ян, коріандр, солодкі спеції. З Тільцем асоціюються трави, які мають солодкуватий смак та аромат. Представники стихії землі полюбляють спеції, які надають стравам особливого смаку. 

Нагадаємо, що раніше ми писали про спілкування з Овнам-друзями

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація