Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лутковська вивезла з окупованої частини Донеччини 20 ув’язнених

Водночас омбудсмен поки що не може домовитися з бойовиками "ЛНР" про переміщення людей, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська забрала з місць позбавлення волі ще 20 ув'язнених, які потрапили туди до початку бойових дій на Донбасі.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник секретаріату омбудсмена Богдан Крикливенко.

"Сьогодні, 7 лютого 2018 о 12 годині Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська забрала ще 20 осіб, які перебували в місцях несвободи ще до конфлікту", - написав він.

За словами Крикливенка, наразі з окупованих територій Донецької області вдалося вивезти 186 в’язнів.

"Проте ще понад півтисячі звернень родичів з проханнями про переміщення їхніх близьких залишаються нереалізованими, на жаль, з Луганськом взагалі контакту встановити поки не вдається", - додав він.

Гарні новини! Сьогодні, 7 лютого 2018 о 12 годині Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерия Лутковская ...

Опубликовано Bohdan Kryklyvenko 7 февраля 2018 г.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся перший обмін заручниками. Тоді з окупованої території повернулися 73 українці. Наразі, за інформацією СБУ, у бойовиків перебувають ще 108 наших співгромадян.

Наступний обмін заручниками має відбутися до початку березня, заявив представник України у тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції