Наступний обмін заручниками має відбутися наприкінці лютого

На думку Леоніда Кучми, вдалий обмін буде корисним для чинної влади РФ.

Другий обмін заручниками має відбутися до початку березня, заявив представник України у тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма. 

За його словами, наразі дуже активно ведуться перемовини щодо звільнення українців з полону бойовиків. І головним фактором у досягненні результату є поведінка Росії.

“Якщо Росія скаже "так", тоді відбудеться обмін. Однак, все ж-таки я думаю, що обмін до березня обов'язково буде. Принаймні мені та й усім нам так хотілося б", - заявив Кучма.

Та додав, що визволення українських військових було б гарним рішенням для Путіна.

"Мені здається, що напередодні виборів такий гуманітарний акт був би корисним і для президента Російської федерації ", - зазначив Кучма.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся перший обмін заручниками. Тоді з окупованої території повернулися 73 українця. Наразі, за інформацією СБУ, у бойовиків перебувають ще 108 наших співгромадян.

ВідеоЗвільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Не вдома, але в атмосфері турботи і любові зустріли Новий рік звільнені військові, яких через стан здоров’я не відпустили на свята до рідних. У головному військовому шпиталі хлопців провідала наша Валерія Ковалінська - бачила їхні ялинки і чула їхні мрії.

Звільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Залиште свій коментар