Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наступний обмін заручниками має відбутися наприкінці лютого

На думку Леоніда Кучми, вдалий обмін буде корисним для чинної влади РФ.

Другий обмін заручниками має відбутися до початку березня, заявив представник України у тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України Леонід Кучма. 

За його словами, наразі дуже активно ведуться перемовини щодо звільнення українців з полону бойовиків. І головним фактором у досягненні результату є поведінка Росії.

“Якщо Росія скаже "так", тоді відбудеться обмін. Однак, все ж-таки я думаю, що обмін до березня обов'язково буде. Принаймні мені та й усім нам так хотілося б", - заявив Кучма.

Та додав, що визволення українських військових було б гарним рішенням для Путіна.

"Мені здається, що напередодні виборів такий гуманітарний акт був би корисним і для президента Російської федерації ", - зазначив Кучма.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся перший обмін заручниками. Тоді з окупованої території повернулися 73 українця. Наразі, за інформацією СБУ, у бойовиків перебувають ще 108 наших співгромадян.

ВідеоЗвільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Не вдома, але в атмосфері турботи і любові зустріли Новий рік звільнені військові, яких через стан здоров’я не відпустили на свята до рідних. У головному військовому шпиталі хлопців провідала наша Валерія Ковалінська - бачила їхні ялинки і чула їхні мрії.

Звільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Залиште свій коментар

Вибір редакції