СБУ накрила канал легалізації бойовиків "ДНР"

СБУ накрила канал легалізації бойовиків "ДНР"

Серед "клієнтів" були особи, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні злочинів.

Контррозвідники СБУ викрили посадовців Державної міграційної служби України у Донецькій області, які легалізували бойовиків терористичної організації "ДНР" та інших злочинців.

Про це зазначається на сайті відомства

Там уточнюють, що посадовці держслужби оформляли закордонні паспорти мешканцям тимчасово окупованих територій Донбасу "з порушенням чинної процедури та без особистої присутності громадянина". Зазначається, що серед "клієнтів" були чиновники окупаційної адміністрації та бойовики терористичної "ДНР", які ніколи не перетинали лінію розмежування. "Під час слідчих дій також виявлено копії водійських посвідчень, екзаменаційних карток, медичних довідок на ім’я осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні злочинів", — зазначають в СБУ.  

За рішенням суду, бланки паспортів для виїзду за кордон будуть визнані недійсними.

"У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, співробітники СБУ задокументували незаконну діяльність співробітників трьох територіальних сервісних центрів та одного з райвідділів Головного управління ДМС України", — додали у відомстві.

Нагадаємо, що у Харківській області шахрай продавав біометричні державні паспорти України. За це він брав 5 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів