Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ зібрала свідчення про катування півтисячі українських заручників на Донбасі

Зібрано конкретні факти фізичних тортур та психологічних знущань.

Служба безпеки України зібрала документальні свідчення майже 500 колишніх заручників про катування в ОРДЛО.

Про це повідомляє прес-служба СБУ у Facebook.

Так, українці розповідали про  фізичні тортури і психологічні знущання терористів. СБУ закликала всі правозахисні організації надати допомогу колишнім заручникам російських терористів в підготовці відповідних звернень до ЄСПЛ.

Разом з тим, Служба безпеки спростувала існування так званих "секретних в'язниць СБУ" і наголосила, що діє виключно в межах законодавства, що підтверджують перевірки правозахисних міжнародних організацій.

Нагадаємо, Держдеп США вказав РФ на порушення прав людини в окупованому Криму, включно з вбивствами, катуваннями та зникнення людей. Окупаційна влада з моменту початку спроби анексії запровадила на українському півострові закони Російської Федерації.

ВідеоРосію розкритикували за порушення прав людини в окупованому Криму

Державний департамент США опублікував нову доповідь про дотримання прав людини. У ній згадується про свавільні арешти та зникнення у Криму, катування і неналежні умови у тюрмах, політичних ув'язнених і повну відсутність незалежних судів. У документі згадується про незаконні страти, арешти і зникнення і на непідконтрольній Києву частині Донбасу. Утім, потрапила під критику і українська влада. 

Росію розкритикували за порушення прав людини в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції