СБУ зібрала свідчення про катування півтисячі українських заручників на Донбасі

Зібрано конкретні факти фізичних тортур та психологічних знущань.

Служба безпеки України зібрала документальні свідчення майже 500 колишніх заручників про катування в ОРДЛО.

Про це повідомляє прес-служба СБУ у Facebook.

Так, українці розповідали про  фізичні тортури і психологічні знущання терористів. СБУ закликала всі правозахисні організації надати допомогу колишнім заручникам російських терористів в підготовці відповідних звернень до ЄСПЛ.

Разом з тим, Служба безпеки спростувала існування так званих "секретних в'язниць СБУ" і наголосила, що діє виключно в межах законодавства, що підтверджують перевірки правозахисних міжнародних організацій.

Нагадаємо, Держдеп США вказав РФ на порушення прав людини в окупованому Криму, включно з вбивствами, катуваннями та зникнення людей. Окупаційна влада з моменту початку спроби анексії запровадила на українському півострові закони Російської Федерації.

ВідеоРосію розкритикували за порушення прав людини в окупованому Криму

Державний департамент США опублікував нову доповідь про дотримання прав людини. У ній згадується про свавільні арешти та зникнення у Криму, катування і неналежні умови у тюрмах, політичних ув'язнених і повну відсутність незалежних судів. У документі згадується про незаконні страти, арешти і зникнення і на непідконтрольній Києву частині Донбасу. Утім, потрапила під критику і українська влада. 

Росію розкритикували за порушення прав людини в окупованому Криму

Залиште свій коментар