Сурков привітав з призначенням нового ватажка "ДНР" Пушиліна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

7 вересня Пушиліна проголосили ватажком "ДНР".

Помічник президента Росії Владислав Сурков підтримав новопризначеного ватажка терористичної організації "ДНР" Дениса Пушиліна та ухвалені ним рішення щодо формування так званого уряду.

Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

Сурков "побажав Пушиліну успіхів на посту і запевнив його у підтримці, а також висловив надію, що політичний курс "ДНР" буде продовжений".

ВідеоВиконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Виконувати обов'язки голови невизнаної республіки в Донецьку, замість убитого тиждень тому Олександра Захарченка, призначили Дениса Пушиліна. До російської окупації він був активним учасником "МММ" і навіть балотувався від партії Мавроді в парламент. Проти нього оголошені персональні санкції. Також Пушилін перебуває в розшуку Генпрокуратури. 

Виконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Пушилін після "призначення" Захарченком представляв окупантів на Мінських перемовинах,  а після розбірок бойовиків та перевороту у "ДНР" у вересні 2015 року проголосив себе "головою народної Ради ДНР" замість Андрія Пургіна, з яким мав конфлікт. 

7 вересня Пушиліна проголосили ватажком "ДНР". На думку військового експерта Дмитра Тимчука, це стало відповіддю ГРУ і помічника президента РФ Владислав Суркова на ліквідацію Олександра Захарченка.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ.  Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції