У "ДНР" відреагували на пропозицію Януковича провести референдум щодо статусу Донбасу

Дата публікації
У "ДНР" відреагували на пропозицію Януковича провести референдум щодо статусу Донбасу

Getty Images

Захарченко пригадав "референдум" 2014 року.

Ватажок "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко не бачить сенсу в проведенні додаткового референдуму про статус Донбасу, який запропонував екс-президент України Віктор Янукович.

Про це повідомляє Интерфакс.

"Єдиний законний референдум, який пройшов в Донбасі, - це референдум 2014 року, і про інші не може бути й мови", - заявив бойовик, коментуючи пропозицію Януковича провести референдум про статус Донбасу, якщо українська влада не буде виконувати Мінські домовленності.

Нагадаємо, колишній президент України Віктор Янукович у листі до президента РФ Володимира Путіна запропонував шантажувати українську владу референдумом про статус Донбасу

"У разі невиконання нинішньою українською владою Мінських угод, необхідно ініціювати проведення референдуму про статус Донбасу", - пропонує Янукович.

Також екс-президент хоче, аби Путін включив до перемовин в рамках Нормандського формату представників "протестуючої сторони, що представляє народ Донбасу". 

Янукович знову заговорив і каже, що пише листи Путіну й Трампу. Екс-президент збирався надіслати листи світовим лідерам із проханням, щоб ті врегулювали ситуацію в Україні. Його адресати - влада Німеччини, Франції та Польщі, а також керівники низки європейських організацій. Окремо серед адресатів Янукович згадав Путіна і Трампа. Змісту цих листів не розкрив, але пообіцяв, що згодом вони будуть у широкому доступі. 

Янукович у третю річницю розстрілів на Євромайдані дав інтерв'ю у Ростові

Янукович у третю річницю розстрілів на Євромайдані дав інтерв'ю у Ростові

Наступна публікація