Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові ліквідували бойовиків біля Донецького аеропорту

В одного з ліквідованих найманців виявили татуювання "Слов’янськ-2014".

Українські бійці знищили двох терористів, які у складі диверсійно-розвідувальної групи намагалися підійти до позицій 56 ОМБр в районі Донецького аеропорту.

Про це повідомляється на сторінці "Повернись живим" у Facebook.

"Метрів 15-20 вони йшли у повен зріст, незважаючи на постріли", - розповів військовий Віталій.

Як розповіли бійці, розвідники були вбиті з кулемета.

"Судячи з того, що в одного татуювання "Слов’янськ-2014", - це ті "ополченці" з першої хвилі, які якимось дивом ще залишались живі", - зазначив начальник штабу батальйону 56 ОМБр. 

За словами військових, бойовики намагались витягнути своїх друзів, проте українські бійці їм не дали підійти, а вже наступного дня, за домовленістю про режим тиші, тіла окупантів витягнули спостерігачі СММ ОБСЄ разом із гуманітарною місією "Вантаж-200".

Спроба прориву ворожої ДРГ

Мінус два окупанти. Ворожа диверсійно-розвідувальна група (ДРГ) намагалась підійти до позицій 56 ОМБр в районі Донецького аеропорту. Наші бійці кажуть, що вороги йшли в розвалочку дорогою й особливо не ховалися. "Метрів 15-20 вони йшли у повен зріст, не зважаючи на постріли", - каже військовослужбовець Віталій. На що розраховували ці горе-диверсанти – незрозуміло. Наш кулеметник зробив декілька пострілів – два з них були влучними. "Судячи з того, що в одного татуюваннчя "Слов’янськ-2014", - це ті "попуч*енці" з першої хвилі, які якимось дивом ще залишались живі", - розповідає начальник штабу батальйону 56 ОМБр. Бойовики намагались витягнути своїх друзів, проте, підійти українські бійці їм не дали. Вже наступного дня, за домовленості про режим тиші, тіла окупантів витягнули сімікі разом з гуманітарною місією "Груз-200". Наразі 56 ОМБр необхідні тепловізійні приціли. Один тепловізійний приціл Pulsar Trail XQ50 коштує 105 200 грн. Він рятує життя захисників України і допомагає ефективно боротися із окупантами. Допомогти придбати приціли для бійців, що тримають оборону в районі Донецького аеропорту, кожен може тут: https://goo.gl/QR8epJ Автор: Evgen Nazarenko Фонд "Повернись живим"

Опубликовано Повернись живим Cреда, 11 июля 2018 г.

Нагадаємо, протягом вівторка, 10 липня, на передовій на Донбасі бойовики 20 разів відкривали вогонь по українських позиціях. 11 липня, від опівночі і до сьомої ранку, бойовики п'ять разів відкривали вогонь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції