Відкриття КПВВ "Щастя" обговорили під час засідання ТКГ: що відомо

Відкриття КПВВ "Щастя" обговорили під час засідання ТКГ: що відомо

Луганська обласна державна адміністрація

Українська делегація зазначила, що за п’ять діб у російської сторони не залишиться формальних приводів не відкривати зі свого боку КПВВ "Щастя".

Для відкриття контрольного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) "Щастя" у Луганській області створені усі умови.

Про це заявив координатор ОБСЄ у гуманітарній групі Тоні Фріш під час чергового засідання ТКГ на рівні голів делегацій, яке відбулося у режимі відеоконференції у середу, 16 грудня, повідомляється на сторінці української делегації для участі у ТКГ у Facebook.

"Цитуємо координатора гуманітарної підгрупи, повноважного посла пана Т.Фріша: "...На теперішній час створені усі умови для відкриття КПВВ "Щастя", — йдеться в повідомленні.

Своєю чергою українська делегація зазначила, що за п’ять діб у російської сторони не залишиться формальних приводів не відкривати зі свого боку КПВВ "Щастя".

"Тому що вже всі технічні умови для такого відкриття (точка розвороту автобусів) будуть виконані урядом України", — запевнили в українській делегації.

Також українська сторона зазначила, що у російської сторони не залишиться приводів і надалі блокувати роботу КПВВ "Щастя", яке відкрите з боку лінії розмежування, підконтрольного українському уряду.

Нагадаємо, що збройні формування Російської Федерації продовжують блокування руху людей через дорожній коридор навпроти КПВВ "Щастя".

Односторонній рух: чому на КПВВ у Щасті і Золотому немає цивільних

Односторонній рух: чому на КПВВ у Щасті і Золотому немає цивільних
Наступна публікація