Авто із США: як без ризиків придбати вживану машину

Авто із США: як без ризиків придбати вживану машину

Поради для українців, які хочуть купити авто з Америки

В Україну зі Сполучених Штатів Америки з початку року завезли більше 50 000 вживаних автомобілів.

Про це повідомляє сайт Obozrevatel.

Машини із США подобаються українцям по ряду причин. Вони оснащені комплектацією, яка недоступна в Україні. Американські водії люблять шкіряні салони, клімат-контроль, монітори, тому виробники випускають для них особливі моделі.

Також в їх авто неможливе скручення пробігу. Під час покупки машини із США можна отримати детальну інформацію про її минуле, зокрема, дізнатися про достовірний пробіг. В країні діють жорсткі закони, і відмотування кілометражу на одометрі карається кримінальною відповідальністю.

Крім того, американські автомобілі мають вигідні ціни. Там влаштовуються страхові аукціони, на яких можна придбати недорогу машину. Навіть з витратами на транспортування, митницею і ремонтом модель із США буде на 25-30% дешевше за аналогічний варіант в Україні.

У США 100% автомобілів застраховані. В разі аварії на місце події прибувають страхові агенти для оцінки збитку. Якщо ціна ремонту становить понад 50% залишкової ціни, страхова забирає авто, а власник отримує компенсацію. Через це тисячі машин виявляються доступні для придбання на великих американських аукціонах.

Є великий шанс знайти відмінне авто з вигідною ціно, але головне знати деякі особливості, щоб придбати машину з нормальним минулим. В Україні працюють десятки компанії, які імпортують вживані авто із США. Деякі з них беруть на себе всі завдання від початку і до кінця покупки. Однак підсумкове стан автомобіля після подібної поставки може значно відрізнятися від заявленого.

Надійного дилера можна визначити по відгукам, консультаціями з професіоналами та тими, хто вже купляв із США. Дилер допоможе вибрати авто, перевірити історію технічного обслуговування, пробіг, візьме на себе всі клопоти, пов'язані з транспортуванням та розмитненням. Також перевірить автомобіль на наявність дефектів.

Крім того, дилер допоможе розібратися в грамотному веденні торгів і визначить вартість доставки і ремонту, що дозволить зрозуміти, чи вигідна покупка і яку ціну можна запропонувати на аукціоні.

З надійним помічником можна бути впевненим, що всі деталі машини будуть доставлені в цілості. Буває так, що з машиною, яка була в ДТП, деякі компоненти доставляють окремо. При транспортуванні деякі запчастини можуть загубитися, їх забудуть внести в комплект, або погано упакують.

Крім того, імпортер бере на себе всі ризики. Посередник вирішить проблеми, пов'язані з транспортуванням, наприклад, якщо авто загубиться в США, отримає пошкодження в ході переїзду, буде затримано на розмитненні через брак документів. У дилерів, які на ринку давно, такі ситуації трапляються рідко, тому що в них процес покупки і доставки з Америки зазвичай добре налагоджений.

Під час дефектації в США механіки дилера можуть відразу укомплектувати машину запчастинами, що дозволить значно зекономити. Також вам можуть підібрати відповідні деталі на українському ринку і зробити ремонт на власних СТО.

Раніше повідомлялося, що у США почали падати ціни на машини з пробігом.

Наступна публікація