BMW поглинуло китайський бренд Brilliance та закріпилось на ринку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німці отримали повний контроль над китайським виробником.

Компанія BMW придбала ключовий пакет акцій китайського автовиробника Brilliance. Тепер німці планують перенести виробництво популярних моделей для східного ринку на потужності "дочірньої" компанії.

BMW інвестує майже 3,5 мільярди доларів у виробничі потужності Brilliance, пише AutoCar.

Колосальні інвестиції мюнхенський автовиробник направить на створення додаткового заводу поряд із потужностями уже існуючого на околиці міста Шеньян. Тут планують виробляти двигуни, акумулятори та електромобілі.

BMW Brilliance у Китаї_1
Reuters
Церемонія підписання договору між BMW та Brilliance на місці майбутнього заводу у Китаї

Варто зазначити, що раніше BMW вже належало 50% компанії Brilliance. Адже, щоб "зайти" на ринок Китаю та будувати у країні заводи зарубіжні компанії мають співпрацювати з місцевими. Тепер же BMW отримала контроль над 75% її акцій. Повне захоплення контролю над Brilliance дозволить німцям гнучкіше втілювати свої плани у Китаї.

Якщо раніше на заводі Brilliance виробляли близько 400 тисяч авто, то тепер ця позначка підскочить до 650 тисяч.

Завод Dadong також буде розширений та стане єдиним глобальним виробничим місцем для електричного позашляховика BMW iX3, який планують випустити 2020 року.

Раніше згадувалось, що Китай атакує найбільші зарубіжні автокомпанії санкціями. Машини деяких компаній купують менше на 11-46%.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції