Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ціни на пальне розподілили автомобілістів на два табори

В соціальних мережах та на вулицях автомобілісти продовжують сперечатись о ситуації з вартістю палива.

Протест проти підвищення цін на паливо викликав неабиякий резонанс в середовищі автомобілістів та публічних діячів. Соціальні мережі стали виплеском різних думок.

Так публічна особа та син лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка, Олексій Гриценко на своїй сторінці у Facebook висловився про те, що акція не має сенсу, адже підвищення вартості цілком обумовлено і протестувати проти цього - майже протестувати проти сильного дощу.

Протест проти високих цін на бензин? Наступним має бути протест проти сильного дощу? )) Звичайно і мене хвилюють ціни...

Опубликовано Олексій Гриценко Четверг, 11 октября 2018 г.

"Звичайно і мене хвилюють ціни на пальне, але це змусило завчасно поставити газ і думати про більше економічне авто чи взагалі про електромобіль", - каже Олексій.

Український журналіст, креативний продюсер департаменту журналістських розслідувань "1 + 1" і редактор програми "Гроші" Олександр Дубінський вважає, що підвищення цін торкається політики, підвищених податків та відсутність звіту влади про те куди йдуть дорожні гроші, які вони збирають з народу. Він порівнює ціни у Європі і каже, що зараз там ціни один в один відповідають нинішній вартості на АЗС нашої країни, але мінімальна зарплатня у Європі майже вдвічі перевищує середню в Україні.

#дубинскийотвечает за повышение цен на топливо. Причина роста - картельные сговор сетей, высокие налоги и отсутствие отчета властей: сколько с нас собирают дорожных денег и куда они идут. Плюс отдельно о протесте «Автоевросила», который я рсссматриваю не как борьбу с налогами, а как инструмент войны окружения Порошенко с Гроссманом. Мнение обычного потребителя. Если среди подписчиков есть «нефтяники» - комментируйте, будем разбираться вместе.

Опубликовано Dubinsky.pro Cреда, 10 октября 2018 г.

В свою чергу у соцмережі з’явилось відео, де чоловік порівнює вартість палива в Україні та у Америці. Виявляється, що за одну середню зарплатню українці можуть купити 214 літрів палива, а у США об’єм палива на одну зарплатню сягає двох тисяч. Що показує різницю у десятки разів.

В продолжение темы о цене на топливо в Украине и других странах! #байкот_ціні_на_паливо

Опубликовано Авто Евро Сила Харьков Четверг, 11 октября 2018 г.

Нагадаємо, що 11 жовтня пройшла акція протесту серед автомобілістів проти підвищення цін на паливо. Але масштаби акції не виправдалися і бунтували водії у 25 регіонах країни, але тільки невеликими групами.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції