"Епідемія самотності". Як безпілотники врятують людей від самих себе

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самохідні авто повинні підштовхувати людей до спілкування.

В Америці близько 25% людей живуть поодинці, а соцмережі і особисті автомобілі тільки підвищують почуття ізоляції від суспільства.

Кожен п'ятий американець вказує, що він самотній і відчуває себе соціально ізольованим, пише Forbes з посиланням на Управління служб охорони здоров'я США (HRSA).

Видання повідомляє, що самотність не тільки впливає на моральний стан людини, але й підриває її здоров'я. При цьому деякі фактори, які мали б радувати людину, в період перманентного самотності тільки погіршують ситуацію.

Повідомляється, що появи безпілотників має вилікувати людей від "епідемії самотності".

Так, за прогнозами самохідні авто повинні сприяти розвитку сервісів спільного використання авто. Тобто авто буде перевозити одразу кілька людей, яким по дорозі, і це сприяє появі нових знайомих або друзів.

Крім того, автогіганти обіцяють, що безпілотники майбутнього відійдуть від стандартів розміщення крісел, як у сучасних авто. Салон повинен швидше перетвориться на робочу зону з обертовими кріслами і, можливо, навіть зі столом в центрі машини, що, начебто буде підштовхувати людей до спілкування.

Видання пише, що ще одна технологія в безпілотниках, яка повинна знизити почуття самотності, – величезні екрани і надпотужний Інтернет. Завдяки їм людина, імовірно, зможе переглядати онлайн-курси чи спілкуватися через відеозв'язок.

Також Forbes повідомляє, що розробники обіцяють обладнати безпілотники штучним інтелектом, можливістю розмовляти, навчатись і проявляти емпатію до людей. Тобто є всі шанси, що "робот" скоро зможе зрозуміти людину краще за її друзів.

Тобто так чи інакше безпілотники, ймовірно, повинні знизити відчуття самотності у людей і поліпшити їхній моральний стан.

Раніше BMW натякнула, що дикий автосекс – це частина безпілотного майбутнього. Компанія зняла драйвовий тізер зі своїм кросовером iNEXT.

Залиште свій коментар

Вибір редакції