Індія створила план тотального переходу на електрокари

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна планує перейняти досвід Китаю та Норвегії.

До 2030 року Індія планує повністю перейти на електричний транспорт.

Про це йдеться у повідомленні BBC.

Зазначається, що до 2023 року у країні планують перевести на електрику весь триколісний транспорт, серед якого й рикші. Далі фокус буде зміщено на моторолери, мотоцикли та байки. Від цього транспорту на пальному в Індії хочуть відмовитись до 2025 року.

Уже після цього, якщо вдасться виконати амбітний задум, то до 2030 у країні сфокусуються на відмові від автівок на пальному та повному переході на електрокари.

Саме такий порядок зумовлений тим, що двоколісний транспорт складає найбільші продажі, а триколісний – найменші. За 2018 рік було продано 3,4 млн легковиків, 21 млн мопедів та іншого двоколісного транспорту і всього 0,7 млн – триколісного.

Так, в Індії планують почати експеримент з найменш завантаженого сектору, а потім перевести цю практику на глобальний ринок і продажі моторолерів.

Для реалізації планів у країні хочуть перейняти досвід сусіднього Китаю, а також Норвегії. Тут, імовірно, будуть стимулювати продажі електрокарів субсидіями. Крім того в Індії уже готуються розширювати мережу зарядок та встановити тисячу нових станцій найближчими роками.

Раніше згадувалось, що в Індії побудували 34 тисячі км доріг із пластику. Пластикове сміття рибалки виловлюють з океану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції